dr n. med.

Marta Janowska

lek.

Piotr Glanowski

lek.

Magdalena Wawrzynkiewicz

dr n. med. Marta Janowska

Dr n. med. Marta Janowska

Absolwentka studiów medycznych oraz doktoranckich na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venereology oraz International Dermoscopy Society. Regularnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. Odbyła staże dermatologiczne w Yale University School of Medicine w New Haven (USA), Medical School São José do Rio Preto (Brazylia) oraz dydaktyczne w Ludwig Maximilians University, Monachium (Niemcy).Z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską dotyczącą genetycznych przyczyn prowadzących do rozwoju trądziku. Wykonuje zabiegi laserowe, krioterapię oraz dermatoskopię zmian skórnych. Z powodzeniem wykonuje zabiegi antiaging z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego.


lek. Piotr Glanowski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako asystent w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera oraz Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Absolwent Studiów Podyplomowych z dziedziny Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole. Od 7 lat współpracuje z Centrum Spa Dr Irena Eris w Krynicy i licznymi Gabinetami Dermatologii Estetycznej w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, v-ce prezes Stowarzyszenia Kosmetologów Polskich. W MEDICAL CLINIC PODHALE  wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w tym:

  1. BOTOX

*Usuwanie zmarszczek

* Leczenie nadpotliwości

*Leczenie migreny

2. OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

3. KOMÓRKI MACIERZYSTE

4. WYPEŁANIANIE ZMARSZCZEK – kwas hialuronowy

5. KOREKTA I POWIĘKSZANIE UST

6. LECZENIE ŁYSIENIA

*osocze bogato płytkowe

*komórki macierzyste

*mezoterapia igłowa

*derma pen

7. MEZOTERAPIA IGŁOWA

8. PEELINGI MEDYCZNE


lek. Magdalena Wawrzynkiewicz

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2012 roku rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii.

Specjalizuje się w nowoczesnych technikach diagnostycznych dermatoskopii, videodermatoskopii (ocena znamion, diagnozowanie czerniaka oraz innych nowotworów skóry) oraz trichoskopii (ocena stanu skóry głowy, diagnozowanie wypadania włosów).

Z dużym zaangażowaniem podchodzi do diagnostyki i leczenia chorób dermatologicznych, w szczególności trądziku, wyprysku, wypadania włosów, chorób infekcyjnych.

Od kilku lat skutecznie łączy zdobytą wiedzę z zakresu dermatologii z wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej. Posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności w zakresie tradycyjnych i nowoczesnych technik zabiegowych. Wykonuje zabiegi iniekcji toksyny botulinowej, wypełniaczy, osocza bogatopłytkowego, mezoterapii oraz zabiegi laserowe.

Doskonali umiejętności biorąc udział zarówno w krajowych jak i międzynarodowych konferencjach i szkoleniach dotyczących medycyny estetycznej, dermatologii, dermatoskopii i diagnostyki chorób włosów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Dermoscopy Society, International Society of Teledermatology oraz European Academy of Dermatology and Venerology. W wykonywanej pracy zawsze kieruje się komfortem i bezpieczeństwem swoich pacjentów.