Szukasz ciekawej pracy, w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole?

Stawiasz na komfortowe warunki pracy i możliwość rozwoju?

Zapraszamy do Medical Clinic Podhale. Jesteśmy wielospecjalistyczną kliniką medyczną zatrudniającą już ponad 80 osób, w tym lekarzy, stomatologów, fizjoterapeutów, kosmetologów, pielęgniarek, rejestratorek medycznych, asystentek stomatologicznych.

Profesjonalizm i wysoki poziom medyczny jest dla nas priorytetem. Naszym pracownikom oferujemy pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, komfortowe warunki pracy, dobrze wyposażone gabinety oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego. Stwarzamy możliwości elastycznej współpracy, możliwości rozwoju zawodowego oraz zapewniamy atrakcyjny dodatki  pozapłacowe. Pracownicy mają możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Zgłoś swoją kandydaturę na maila:

manager@medicalclinic.pl

REKRUTACJA

Jak wziąć udział w procesie rekrutacji?

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką Oferty Pracy, w której znajdziecie Państwo aktualne rekrutacje prowadzone w Medical Clinic Podhale.  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani konkretną ofertą pracy prosimy o przesłanie swojej kandydatury na adres mailowy: manager@medicalclinic.pl
Uprzejmie informujemy, że w procesie rekrutacji Medical Clinic Podhale s.c. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli:
1) imię (imiona) i nazwisko;
2) imiona rodziców;
3) datę urodzenia;
4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji);
5) wykształcenie;
6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

OFERTY PRACY