Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Chramcówki 7,
34-500 Zakopane

Medical Clinic Podhale Art

Tło
Nowy wymiar piękna!

Nowy wymiar piękna!

Nasza klinika w Zakopanem to nowe miejsce na mapie tego miasta, w którego stworzenie włożyliśmy całe serce. Pragnęliśmy stworzyć placówkę spełniającą najwyższe standardy – prestiżową, nowatorską wizualnie, a jednocześnie dostępną dla każdego i gwarantującą dostęp do najwyższej klasy ogólnopolskich specjalistów.

Medical Clinic Podhale Art to filia naszej placówki z Waksmundu pod Nowym Targiem. Zdecydowaliśmy się na tę nazwę, ponieważ można tu zadbać zarówno o urodę, jak i zdrowie. Zewnętrzne i wewnętrzne piękno. I tym właśnie jest dla nas to miejsce – podniesieniem kosmetologii, stomatologii i medycyny do rangi sztuki.

Tło
Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to istotny dział w naszej placówce – specjalnie dla Państwa do Medical Clinic Podhale Art przyjeżdżają wybitni specjaliści z Krakowa, Kielc i Warszawy, aby pomóc Pacjentom w pozbyciu się problemów natury estetycznej, powodujących u nich frustrację czy kompleksy. Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem najlepszych na rynku preparatów niwelujących bruzdy i zmarszczki (kwas hialuronowy, botoks), przywracających skórze gładkość i jędrność oraz preparatów autologicznych, pozyskiwanych z własnej krwi (CGF, osocze bogatopłytkowe ze skoncentrowanymi czynnikami wzrostu) czy tłuszczu. Zapraszamy serdecznie na konsultacje.

Tło
Kosmetologia

Kosmetologia

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z szerokiej oferty zabiegowej, w skład której wchodzą profesjonalne procedury na twarz i ciało, w tym zabiegi: nawilżające, ujędrniające, przeciwzmarszczkowe, oczyszczające skórę, niwelujące cellulitis, rozstępy czy przebarwienia, wyszczuplające oraz modelujące ciało. Dodatkowo jako jedyni na Podhalu oferujemy Państwu możliwość skorzystania z najnowocześniejszego sprzętu do depilacji laserowej – Thunder, uznawanego za najskuteczniejszy laser w walce z niechcianym owłosieniem. Nasi specjaliści czekają na Was, gotowi zarekomendować rozwiązanie dostosowane do danego problemu.

Tło
Stomatologia

Stomatologia

Ortodoncja, endodoncja, leczenie zachowawcze, chirurgia stomatologiczna, protetyka estetyczna, implantologia, stomatologia dziecięca, wybielanie zębów, zabiegi w narkozie – to nasza oferta z zakresu usług dentystycznych. Dbanie o piękne, a przede wszystkim zdrowe zęby jest pasją naszych specjalistów, których część z Państwa miała okazję poznać w naszej filii w Nowym Targu i Waksmundzie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z konsultacji i wykonywanych przez nas zabiegów, a my zrobimy wszystko, abyście wyszli Państwo z naszych gabinetów z perfekcyjnym uśmiechem.

Tło
Poradnie specjalistyczne

Poradnie specjalistyczne

Jesteśmy na początku naszej drogi – z tego względu na obecny moment oferujemy Państwu usługi kilku poradni specjalistycznych, z myślą o dalszym rozwoju. Nasi Pacjenci mają aktualnie do dyspozycji: poradnię dermatologiczną, endokrynologiczną, neurologiczną, ortopedyczną, reumatologiczną, urologiczną (dorosłych i dzieci), medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz chirurgii naczyniowej. Dodatkowo w zakopiańskiej placówce przyjmuje doświadczony psycholog, prowadzący psychoterapię indywidualną i systemową terapię rodzin.