Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

dr n. med. Magdalena Wawrzynkiewicz

Dermatolog i wenerolog

Dermatolog i wenerolog

Magdalena Wawrzynkiewicz jest doktorem nauk medycznych, specjalistką dermatologii i wenerologii, absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz austriackiego Medizinische Universität w Graz. Specjalizuje się w nowoczesnych nieinwazyjnych technikach diagnostycznych dermatoskopii i trichoskopii.

*aktualne terminy przyjęć są dostępne pod numerem telefonu: 18 264 40 00

Jest autorką publikowanych w czasopismach naukowych artykułów, dotyczących wczesnej diagnostyki czerniaka i dermoskopowej oceny zmian skórnych. W 2018 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską w przedmiocie oceny dermoskopowej znamion zlokalizowanych w nietypowych okolicach ciała pt. „Ocena obrazów oraz optymalizacja metod diagnostycznych akralnych zmian melanocytowych”, uzyskując stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Pani doktor zdobywała wiedzę i umiejętności praktyczne, pracując przez 8 lat jako lekarz asystent w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz prowadząc zajęcia dla studentów Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ i School of Medicine in English CM UJ, jak również w trakcie zagranicznych staży szkoleniowych w Princess Alexandra Hospital, Translational Research Istitute, Brisbane w Australii i LKH Universitätsklinik für Dermatologie und Venerologie, Graz w Austrii.

Magdalena Wawrzynkiewicz jest członkiem licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Dermoscopy Society, International Society of Teledermatology, European Academy of Dermatology and Venerology oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Klinicznej i Estetycznej.

Od kilku lat skutecznie łączy zdobytą wiedzę z zakresu dermatologii z wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej. Posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności w zakresie tradycyjnych i nowoczesnych technik zabiegowych. Stale poszerza swoją wiedzę, aby zapewnić pacjentom leczenie zgodne z aktualnymi trendami w dermatologii klinicznej i estetycznej, biorąc udział zarówno w krajowych jak i międzynarodowych konferencjach i szkoleniach dotyczących dermatologii, diagnostyki chorób włosów, medycyny estetycznej, dermoskopii i trichoskopii.

W ramach praktyki lekarskiej wykonuje:

Konsultacje:

Diagnostyka nieinwazyjna:

Zabiegi:

 • laserowe zamykanie naczyń na twarzy i ciele,
 • laserowa redukcja rumienia na twarzy, trądziku różowatego, usuwanie przebarwień i melasmy, fotoodmładzanie,
 • laserowe odmładzanie, ablacyjny i nieablacyjny resurfacing skóry,
 • laserowa redukcja rozstępów, blizn i blizn potrądzikowych,
 • laserowe usuwanie/redukcja tatuaży, makijażu permanentnego.
 • Ultraformer III – lifting twarzy i ujędrnianie ciała, napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu, ujędrnienie skóry w okolicy ramion, brzucha, ud i kolan, redukcja tzw. „drugiego podbródka”, wygładzenie zmarszczek, spowolnienie procesu starzenia skóry,
 • Scizer – redukcja tkanki tłuszczowej okolicy brzucha, pośladków, ud,
 • bezoperacyjny lifting powiek – Plasma IQ,
 • Regenera Activa – leczenie łysienia przeszczepem komórek macierzystych,
 • osocze bogatopłytkowe, fibryna bogatopłytkowa – redukcja blizn i rozstępów, rewitalizacja, odmładzanie skóry, leczenie łysienia
 • toksyna botulinowa – niwelowanie zmarszczek mimicznych twarzy, leczenie nadpotliwości,
 • kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek, wolumetria, modelowanie twarzy, powiększanie ust,
 • mezokoktajle – mezoterapia igłowa – przeciw wypadaniu włosów, rewitalizacja, odmładzanie skóry, redukcja rozstępów, blizn, cellulitu, miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej,
 • usuwanie łagodnych zmian skórnych – laser, plasma IQ, kriochirurgia.