Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

dr n. med. Zbigniew Giedrojć Juraha

Chirurg plastyczny

Chirurg plastyczny

Talent, wiedza, precyzja, doświadczenie. Zbigniew Giedrojć-Juraha to wybitny specjalista chirurgii plastycznej i estetycznej. Autor wielu prac naukowych poświęconych chirurgii plastycznej, projektant instrumentów medycznych, wykładowca.

*aktualne terminy przyjęć są dostępne pod numerem telefonu: 18 264 40 00

Z Polską, a w szczególności z Białymstokiem łączą go szczególne więzi- tu spędzał lata młodości i zaczynał swoją drogę zawodową, kończąc studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej.

Swoją wiedzę poszerzał w prestiżowych uczelniach i klinikach na świecie. Z wyróżnieniem uzyskał specjalizację z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Royale Collage of Surgeons w Londynie, był ordynatorem i kierownikiem kliniki w uniwersyteckim szpitalu w Nijmegen w Holandii, jednym z założycieli ośrodka leczenia wad wrodzonych twarzo – czaszki oraz twórcą oddziału chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej w szpitalu Venlo w Holandii.

Jako osoba, która chętnie podejmuje wyzwania, poszukiwał innowacyjnych rozwiązań w zakresie chirurgii rekonstrukcyjnej, prowadził badania naukowe w Holandii i Stanach Zjednoczonych. W latach osiemdziesiątych pracował również w Azji i Ameryce Południowej.

W jego karierze nie brakuje też miejsca na edukację młodych adeptów chirurgii plastycznej. Wykładał dla studentów i lekarzy w Holandii oraz Iowa University w USA, prowadzi warsztaty z chirurgii estetycznej, chętnie służy swoim doświadczeniem młodym chirurgom plastykom.

Przez wielu określany mianem człowieka renesansu, łączy z powodzeniem karierę zawodową oraz zamiłowanie do sztuki.

Mimo wielu dokonań i uznania środowiska medycznego w kraju i na świecie, wciąż nie przestaje dążyć do perfekcji, szukając nowych metod udoskonalania natury. Zaraża niespożytą energią i pasją.

Wyniki jego pracy, wyczucie estetyki, zdolności manualne i niespotykane doświadczenie, są wysoko cenione przez jego pacjentów. To zaufanie, jakim obdarzają go, jest jego głównym motorem kontynuowania pracy.Efekty zabiegów

Przed zabiegiem
Po zabiegu
Korekcja odstających uszu
dr n.med. Zbigniew Giedrojć-Juraha
Przed zabiegiem
Po zabiegu
Korekcja odstających uszu
dr n.med. Zbigniew Giedrojć-Juraha