Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

lek. med. Małgorzata Fuchs

Dermatolog

Dermatolog

Małgorzata Fuchs jest dermatologiem, trychologiem. Specjalizuje się w diagnostyce problemów skóry oraz leczeniu łysienia oraz w dermatochirurgii – usuwaniu zmian skórnych. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

*aktualne terminy przyjęć są dostępne pod numerem telefonu: 18 264 40 00

Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Klinikum Dortmund, w Niemczech, a doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalu naukowym Uniwersytetu w Münster oraz w prywatnych centrach medycznych, tym w prestiżowej klinice przeszczepu włosów i trychologii medycznej “Hairmedic” w Dortmundzie.

Szpital kliniczny w Niemczech, gdzie Pani doktor zdobywała wiedzę i doświadczenie jest certyfikowanym centrum leczenia nowotworów skóry, specjalizującym się w terapii i zabiegach chirurgicznych raka podstawnokomórkowego, płaskonabłonkowego, czerniaka i innych rzadkich nowotworów.

Małgorzata Fuchs posiada na swoim koncie wiele publikacji naukowych oraz wystąpień na konferencjach i sympozjach zagranicznych. Znajduje się również w końcowej fazie uzyskania stopnia doktora nauk medycznych.

W naszej klinice zajmuje się:

  • kompleksową diagnostyką oraz leczeniem wszystkich chorób skóry i włosów u dzieci i dorosłych,
  • diagnostyką i terapią łysienia (badanie trychoskopowe włosów i owłosionej skóry głowy, leczenie farmakologiczne, terapia osoczem bogatopłytkowym na wypadające włosy, mezoterapia igłowa),
  • dermatochirurgią i dermatoonkologią (badanie dermatoskopowe znamion skórnych, chirurgiczne usuwanie znamion skórnych, nowotworów skóry z aspektami rekonstrukcji plastycznej, usuwanie brodawek łojotokowych, kaszaków, tłuszczaków, włókniaków).