Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

lek. med. Marcin Wolfinger

Specjalista medycyny estetycznej

Specjalista medycyny estetycznej

Lek. med. Marcin Wolfinger jest neurologiem i specjalistą medycyny estetycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie leczenia najtrudniejszych przypadków medycznych w zakresie neurologii, medycyny bólu, a także medycyny chińskiej. Był uczestnikiem licznych krajowych oraz zagranicznych kongresów, konferencji i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, która jest jego prawdziwą pasją. Od wielu lat interesuje się również zagadnieniami z zakresu medycyny regeneracyjnej, procesów starzenia oraz procedur anti-aging.

*aktualne terminy przyjęć lekarzy są dostępne pod numerem telefonu: 18 264 40 00

Pan doktor jest również członkiem kilku towarzystw – w tym między innymi Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Scalp Acupuncture Association UK, American Academy of Aesthetic Medicine, Polskiego Towarzystwa Badania Bólu.

W naszej klinice – w Poradni medycyny estetycznej – Marcin Wolfinger będzie przeprowadzał zabiegi z użyciem:
  • kwasu hialuronowego i hydroksyapatytu wapnia (wypełnianie zmarszczek, modelowanie twarzy, rewitalizacja i odmładzanie skóry, modelowanie ust),
  • botoksu (usuwanie zmarszczek i zapobieganie ich powstawaniu, leczenie nadpotliwości, leczenie migreny, leczenie bruksizmu, leczenie neuralgii, leczenie asymetrii twarzy),
  • fibryny oraz osocza bogatopłytkowego (odmładzanie skóry, leczenie miejscowych stanów zapalnych oraz blizn)
  • komórek macierzystych i lipotransferu.

Specjalizuje się również w zabiegach lipolizy iniekcyjnej, mającej na celu redukcję tkanki tłuszczowej – na przykład w celu zniwelowania podwójnego podbródka – oraz w akupunkturze estetycznej. Stale poszerza swoje umiejętności i realizuje nowatorskie, autorskie pomysły z zakresu medycyny estetycznej, dzięki którym jest w stanie przeprowadzić spektakularne metamorfozy – wizualnie odmładzając swoich Pacjentów. Uważa, że najważniejsze w urodzie są proporcje, dlatego zawsze rekomenduje rozwiązania dopasowane do kształtu twarzy czy do sylwetki danej osoby.

Dzięki przeprowadzanym przez niego zabiegom zarówno panie, jak i panowie zyskują nie tylko nowy, lepszy wygląd, ale również pewność siebie. Pozbywając się kompleksów, mogą cieszyć się bez skrępowania swoim nowym “ja”. Powiększenie ust, biustu, wymodelowanie pośladków, talii, zniwelowanie zmarszczek,  bruzd, obwisłych policzków – wszystkie te zabiegi można zrealizować właśnie u Pana doktora.

Doktor Wolfinger konsultuje Pacjentów w językach polskim i angielskim.