Lato to moment, w którym eksponujemy nasze ciało – z tego względu zabiegi, jakim je poddajemy, muszą być bezinwazyjne, dyskretne i działać na poziomie komórkowym, stopniowo udoskonalając sylwetkę czy twarz.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną wakacyjną ofertę zabiegową – tylko do końca lipca najlepsze zabiegi modelujące i liftingujące w opcji: 1 + 1! Oznacza to, że do każdego wybranego zabiegu, dodajemy drugi obszar – gratis!

Mają Państwo do wyboru nasze flagowe rozwiązania, gwarantujące uzyskanie spektakularnych rezultatów – takich jak:

  • głęboka rewitalizacja i poprawa napięcia skóry,
  • redukcja zmarszczek,
  • rozświetlona cera,
  • zniwelowanie efektów procesu fotostarzenia.

Skóra zarówno twarzy, jak i ciała – poddana działaniu grawitacji i czasu, stopniowo ulega zwiotczeniu. Efektem jest  rozciągnięcie,  któremu podlegają też głębiej położone tkanki.

Istotą zabiegów liftingujących jest podniesienie, wygładzenie i poprawa napięcia skóry w wybranych partiach ciała oraz twarzy – połączone np. z  redukcją tkanki tłuszczowej.

Wśród objętych promocją zabiegów znajdują się:

Mają one na celu pobudzenie skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych, odpowiedzialnych za jej sprężystość, jędrność i młody wygląd. Dzięki temu, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii kosmetologicznych, możliwe jest spowolnienie tego procesu i zniwelowanie jego skutków. Innymi słowy: osiągamy efekt liftingu bez użycia skalpela oraz wizualnego cofnięcia czasu.

Co istotne – wykupione zabiegi można zrealizować w późniejszym terminie.

Zapraszamy serdecznie!
Kontakt i zapisy: 18 264 40 00