Zapraszamy serdecznie do skorzystania z majowych promocji w Medical Clinic Podhale! Przygotowaliśmy dla Państwa kilka ciekawych akcji promocyjnych z myślą o przygotowaniu ciała na nadchodzące lato.

?  Pierwszą z nich jest – trwająca do 15 maja – promocja bonów do zrealizowania w Centrum kosmetologii naszej kliniki:

Przy wykupieniu bonu za 1000 zł – otrzymujecie Państwo 2000, a zakup bonu za 3000 honorujemy aż 6000 do wydania na procedury: odchudzające, rewitalizujące skórę, laserowe (usuwanie przebarwień, popękanych naczynek), antycellulitowe, przeciwstarzeniowe, ujędrniające, redukujące tkankę tłuszczową, depilację laserową czy usuwanie tatuażu.

? Kolejną aktualną promocją jest 45-proc. zniżka na zabiegi kriolipolizy oraz Scizer.

Kriolipoliza to zabieg bazujący na zamrażaniu komórek tłuszczowych. Umożliwia zmniejszenie obwodów ciała w takich obszarach jak podbródek, pośladki, uda, ramiona, boczki, plecy. Wymaga poddania się kilku sesjom, a pełny efekt uzyskiwany jest po około 6 tygodniach.

Scizer bazuje na zaawansowanej technologii, wykorzystującej nieinwazyjną, bezpieczną wiązkę fal ultradźwiękowych, dzięki której redukuje oporną tkankę tłuszczową, wysmuklając ciało i niwelując cellulit. Nie wymaga rekonwalescencji – a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu i długotrwale się utrzymują.

Promocja obowiązuje do końca miesiąca – nie łączy się z bonami. Liczy się data zakupu – wybrane procedury zabiegowe można wykorzystać w wybranym dogodnym terminie w ciągu 16 miesięcy.

Zakup można zrealizować na miejscu, w klinice lub poprzez wpłatę na rachunek Centrum kosmetologii i wysłanie (mailowe lub za pośrednictwem messengera) potwierdzenia. Numer konta: 30 2030 0045 1110 0000 0389 5570 (prosimy o dopisek: bon lub krioterapia, scizer).

? Kolejnym krokiem istotnym w zadbaniu o sylwetkę przed nadchodzącym latem jest odchudzanie – czyli zabiegi niwelujące oporny tłuszczyk – promocją objęte zostały silnie działające procedury zabiegowe Scizer oraz kriolipoliza.

Drugim jest modelowanie – w którym proponujemy Państwu 3 fantastyczne zabiegi: Venus Legacy, Endermologię oraz nowość: Indibę.
Indiba to urządzenie do regeneracji tkanek, eliminowania złogów tłuszczowych, redukcji cellulitu (wodnego, jak i tłuszczowego w stanie zaawansowanym) i rozstępów oraz spektakularnego ujędrniania i uelastyczniania. Oddziałuje na wybrane grupy białek komórkowych, stymulując jądra komórek i maksymalizując ich aktywność metaboliczną. Dodatkowo poprawia mikrocyrkulację, zmniejszając obrzęki i redukując wiotkość skóry.
– 3 krok to oczyszczanie – czyli zabieg Aquapure stanowiący połączenie peelingu wodnego z aplikacją substancji aktywnych (przeciwutleniaczy) wpływających dobroczynnie na kondycję skóry. Zabieg usuwa martwe komórki naskórka oraz zanieczyszczenia, pozostawiając skórę oczyszczoną, głęboko nawilżoną i odżywioną.

Wymienione wyżej zabiegi zostały objęte 45% ZNIŻKĄ obowiązującą do KOŃCA MAJA!

– 4 krok to lifting – czyli dwa niezwykle skuteczne zabiegi, które są objęte 45% ZNIŻKĄ do 15 czerwca:
Ultraformer III – zabieg z wykorzystaniem urządzenia najwyższej generacji, bazującego na ultradźwiękach HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – skoncentrowanej wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej selektywnie podgrzewającej tkankę skórną. Fale dźwiękowe wibrują, zwiększając aktywność komórek skory i pobudzając ją do wytworzenia kolagenu oraz regeneracji.
Dodatkowym efektem jest kurczenie się tkanek, dzięki czemu uzyskiwany jest długotrwały efekt liftingu. Kilka różnych końcówek pozwala na działanie na różnych głębokościach tkanki, umożliwiając głęboką i trwałą przebudowę skóry.
Zaffiro to bezbolesny i nieinwazyjny zabieg odmładzający, łączący technologię podczerwieni (termoliftingu) oraz peelingu wodnego. Termolifting to podgrzanie skóry (promieniowaniem podczerwonym IR) mające na celu stymulację organizmu do produkowania nowych włókien kolagenowych. Przywraca skórze odpowiednie napięcie i elastyczność, poprawia owal twarzy i wygładza zmarszczki.
Z kolei peeling wodny kompleksowo oczyszcza skórę, złuszczając obumarłe komórki naskórka. Umożliwia również wtłoczenie kompleksu aktywnych składników nawilżających i odżywiających skórę.Ta kombinacja gwarantuje natychmiastowy efekt wygładzenia i odmłodzenia cery bez ingerencji chirurgicznej!
– Ostatni krok to dogłębne nawilżenie – czyli zabieg mezoterapii mikroigłowej. Wykonujemy go z wykorzystaniem zautomatyzowanego urządzenia, wyglądającego jak niewielki długopis, za pomocą którego doświadczony kosmetolog wykonuje mikronakłucia mobilizujące skórę do regeneracji.
W pełni automatyczna metoda nakłuwania jest wyjątkowo skuteczna i prawie bezbolesna. Zabieg pobudza organizm do produkcji nowych włókien kolagenowych, które przywracają skórze jędrność i gęstość oraz spłycają zmarszczki, a wprowadzane do głębszych warstw substancje odżywcze nawilżają skórę i poprawiają jej wygląd. Można go wykonywać nawet u osób z cienką, wrażliwą skórą.
Mezoterapia mikroigłowa objęta jest 45% ZNIŻKĄ DO KOŃCA CZERWCA!