CZYM JEST VENUS LEGACY ™?

Venus Legacy™  to najlepszy sposób, aby uporać się z opornym tłuszczem i cellulitem. Jest to technologia łącząca w sobie wielobiegunowe fale radiowe oraz niezwykle skuteczną metodę pulsacyjnego pola magnetycznego.  Dzięki temu podczas zabiegu docieramy znacznie głębiej, co powoduje zwiększoną cyrkulację krwi.

EFEKT WIDOCZNY JEST JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU!

DLACZEGO VENUS LEGACY?

  • NIEINWAZYJNE KONTUROWANIE CIAŁA
  • REDUKCJA CELLULITU
  • WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK
  • ZMNIEJSZENIE OBWODÓW
  • WYGŁADZENIE ORAZ ZWIĘKSZENIE NAPIĘCIA SKÓRY TWARZY, SZYI I CIAŁA
  • BEZ OKRESU REKONWALESCENCJI
  • KOMFORTOWY I BEZBOLESNY ZABIEG
  • UJĘDRNIENIE CIAŁA

Venus Legacy™ to urządzenie o wielu zastosowaniach, które pozwala na osiągnięcie efektów klinicznych najszybciej spośród urządzeń dostępnych na rynku.

Jest to pierwsze i jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA.

Zastosowanie wspomnianej technologii, pozwala na wykonanie przy użyciu Venus Legacy™ bezpiecznych, bezbolesnych zabiegów, które nie wymagają okresu rekonwalescencji oraz charakteryzują się doskonałymi rezultatami.

Przy pomocy opatentowanej technologii (MP)2, Venus Legacy wytwarza kojącą i terapeutyczną matrycę ciepła na skórze. Ujędrnianie skóry, redukcja zmarszczek i cellulitu – to wszystko pojawia się w wyniku reakcji termicznej wywołanej wielobiegunowymi falami radiowymi, która powoduje w tkance stymulującą naturalną regenerację organizmu. Ta automatyczna regeneracja powoduje skurczenie skóry, dzięki czemu robi się jędrniejsza, a zmarszczki i cellulit są zredukowane.

JAKI JEST PRZEBIEG ZABIEGU?

Zabiegi z wykorzystaniem Venus Legacy są nieinwazyjne i bezbolesne. Jedyne odczucie jakie towarzyszy Pacjentowi podczas zabiegu to przyjemne ciepło w okolicy poddawanej zabiegowi. Końcówka zabiegowa jest przykładana do ciała, po czym okrężnymi ruchami przesuwana po skórze. Temperatura w urządzeniu dostosowywana jest indywidualnie dla każdego pacjenta.

Efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. Może wystąpić zaczerwienie skóry spowodowane podwyższoną temperaturą, objawy te jednak szybką mijają, a my możemy powrócić do codziennych zajęć.

Zabiegi trwają około 30-40 minut, zależnie od obszaru, a wyniki będą widoczne coraz bardziej z każdym zabiegiem. Twarz wymaga przynajmniej 6 sesji, dla szyi potrzebujemy 8, a dla ciała 10.