Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

Laser NIR (Near – Infrared)

Cena 150 - 3500 zł
Czas trwania
30-60 minut
Obszar ciała
dekolt, piersi, brzuch, plecy, kolana, pośladki, ramiona, uda, twarz
Zalecana ilość zabiegów
4-6 zabiegów

Jak działa laser NIR?

Zabieg z wykorzystaniem systemu laserowego polega na wykorzystaniu głowicy NIR emitującej światło bliskiej podczerwieni, dzięki której uzyskujemy efekt termoliftingu oraz napięcia, ujędrnienia i tonizacji skóry. Światło to ma również wyraźne działanie kojące – doskonale sprawdza się w przypadku bólu mięśni czy stawów.

Zabieg laserem NIR (Near – Infrared) najczęściej wykonywany jest na obszarach twarzy i szyi cechujących się utratą jędrności i napięcia. Polega na miejscowym rozgrzaniu skóry w celu wywołania skurczu włókien kolagenowych, czego efektem jest jej wyraźne napięcie i ujędrnienie oraz poprawa gęstości tkanki.

Zalety zabiegu

Wśród efektów zastosowania lasera można wymienić:

  • ujędrnienie skóry,
  • poprawę owalu twarzy,
  • ujednolicenie kolorytu,
  • spłycenie blizn,
  • lifting twarzy.

Zabieg jest komfortowy i bezbolesny – pacjent odczuwa jedynie ciepło emitowane przez głowicę.

Rekomendowana liczba zabiegów

Najlepsze efekty daje wykonanie serii ok 4–6 zabiegów w odstępie od 3 do 6 tygodni. Liczba ta uzależniona jest od oczekiwanych przez pacjenta efektów oraz rozmiarów obszaru zabiegowego.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu pojawia się uczucie pieczenia, które może trwać kilka godzin. Skóra przez około 3 dni może być zbrązowiona, a naskórek będzie się stopniowo złuszczał. Ważne jest nawilżanie skóry i ochrona przed bezpośrednim nasłonecznieniem.