Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

Fale radiowe z polem magnetycznym

Venus Legacy
Czas trwania
30-40 minut
Obszar ciała
dekolt, piersi, brzuch, plecy, kolana, pośladki, ramiona, uda, twarz
Zalecana ilość zabiegów
6-10 zabiegów

Odejmij sobie lat!

Skóra twarzy i ciała ulega stopniowemu zwiotczeniu wraz z upływającym czasem. W rezultacie daje to obraz „zwisania”, „spływania” powłoki skórnej zgodnie z grawitacją. Rozciągnięciu podlegają też głębiej położone tkanki.

Istotą zabiegu podniesienie, wygładzenie, napięcie skóry w wybranych partiach oraz często redukcja tkanki tłuszczowej. Dysponujemy kilkoma urządzeniami dedykowanymi do bezinwazyjnego liftingu, z których wybiera się najlepsze dla pacjentki/pacjenta, biorąc pod uwagę budowę anatomiczną i stan miejscowy.

Efektem zabiegu jest młodszy wygląd twarzy, bez ingerencji chirurgicznej.

Fale radiowe z polem magnetycznym

To całkowicie bezbolesny, w pełni bezpieczny, a przede wszystkim skuteczny zabieg, którego spektakularne efekty widać już po pierwszej wizycie! Pozwala na osiągnięcie efektów klinicznych najszybciej spośród tego typu urządzeń dostępnych na rynku! Jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry.

Jest to zabieg oparty na tzw. radiofrekwencji (technologie LiftFX™ oraz SculptFX™), czyli wykorzystaniu wielobiegunowych fal radiowych, które oddziałują na skórę właściwą, pobudzając komórki skóry do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra odzyskuje swoją gęstość i jędrność.

Efekty

Efekty zabiegu z użyciem fale radiowych z polem magnetycznym to:

  • wygładzenie zmarszczek,
  • zmniejszenie obwodów ciała,
  • napięcie i ujędrnienie skóry twarzy i ciała,
  • redukcja cellulitu i opornych komórek tłuszczowych.

Jeśli problem cieni po oczami sprawia, że Twoja twarz wygląda na zmęczoną, Twoja skóra twarzy straciła witalność i elastyczność i marzysz o komfortowym zabiegu, który zapewni doskonałe efekty bez okresu rekonwalescencji – fale radiowe z polem magnetycznym są idealnym rozwiązaniem! To również najlepszy sposób na walkę z „upartym” tłuszczykiem i cellulitem – doskonale wymodeluje Twoje ciało!

Przebieg zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych z polem magnetycznym jest nieinwazyjny i bezbolesny. W jego trakcie pacjentowi towarzyszy jedynie odczucie przyjemnego ciepła w okolicy poddawanej zabiegowi. Do ciała pacjenta przykładana jest specjalna głowica, którą lekarz okrężnymi ruchami przesuwa po skórze. Temperatura w urządzeniu dostosowywana jest indywidualnie.

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić zaczerwienie skóry spowodowane podwyższoną temperaturą, objawy te jednak szybko mijają, dzięki czemu można powrócić do codziennych zajęć.

Liczba zabiegów

Rekomendowana liczba zabiegów może się różnić u poszczególnych pacjentów, ponieważ jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji i kondycji skóry. W Medical Clinic Podhale można skonsultować tę kwestię ze specjalistą – kosmetologiem, który oceni potrzeby pacjenta i dobierze odpowiednią liczbę.

Przeciwwskazania
  • ciąża,
  • choroby nowotworowe,
  • stany zapalne/zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu.


Efekty zabiegów

Przed zabiegami
Po zabiegach
Odchudzanie, modelowanie sylwetki
Zabieg: Fale radiowe z polem magnetycznym