Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

Wypełniacze

Działanie

Zabiegi z wykorzystaniem polinukleotydów wskazane są zwłaszcza w przypadku utraty napięcia i elastyczności skóry – jako skuteczna profilaktyka przeciwstarzeniowa. Polinukleotydy wchodzące w skład wypełniacza mają za zadanie związanie cząsteczek wody na poziomie struktur komórkowych, dzięki skóra jest długotrwale nawilżona. Dodatkowo wykazują działanie antyoksydacyjne, wychwytując tak zwane wolne rodniki. Są produktem naturalnym, uzyskiwanym z ryb (łososia) – a dzięki procesowi dokładnego oczyszczania nie powodują alergii.

Najlepszy efekt uzyskiwany jest po przeprowadzeniu serii zabiegów: np. 4 w dwutygodniowych odstępach. Ostateczna liczba wykorzystanych ampułek zależy od konsultacji ze specjalistą medycyny estetycznej.

Przeciwwskazania

Jak w przypadku każdej procedury z zakresu medycyny estetycznej – istnieją przeciwwskazania do poddania się zabiegom z wykorzystaniem wypełniaczy. Można wśród nich wymienić takie dolegliwości i choroby jak:

  • choroby nowotworowe,
  • ciążę i laktację,
  • padaczkę,
  • aktywne dermatozy,
  • choroby infekcyjne (np. opryszczka),
  • immunosupresję,
  • cukrzycę.

Przebieg i efekty bezpośrednio po zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem wypełniacza opiera się na iniekcyjnym podaniu preparatu (za pomocą kaniuli lub igły), ale określany jest jako bezbolesny – poddana mu osoba może odczuwać mrowienie. Bezpośrednio po nakłuciach na twarzy mogą pojawić się niewielkie siniaki, rumień lub lekki obrzęk, co jest naturalnym zjawiskiem, które może utrzymywać się około tygodnia i nie powinno nas niepokoić. Poza tymi dolegliwościami osoba poddana zabiegowi może wrócić do codziennych czynności.

Ostatecznym rezultatem jest efekt liftingu bez użycia skalpela: sprężysta, odmłodzona, uelastyczniona skóra oraz wyraźnie spłycone zmarszczki. Zapraszamy serdecznie do naszego Centrum kosmetologii, gdzie zabiegi przeprowadzają wykwalifikowane specjalistki. Konsultacje są bezpłatne: 18 264 40 00.