Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

Wypełniacze – Nucleofill

Działanie

Zabiegi z wykorzystaniem polinukleotydów wskazane są zwłaszcza w przypadku utraty napięcia i elastyczności skóry – jako skuteczna profilaktyka przeciwstarzeniowa. Polinukleotydy wchodzące w skład preparatu Nucleofill mają za zadanie związanie cząsteczek wody na poziomie struktur komórkowych, dzięki skóra jest długotrwale nawilżona. Dodatkowo wykazują działanie antyoksydacyjne, wychwytując tak zwane wolne rodniki. Są produktem naturalnym, uzyskiwanym z ryb (łososia) – a dzięki procesowi dokładnego oczyszczania nie powodują alergii.

Najlepszy efekt uzyskiwany jest po przeprowadzeniu serii zabiegów: np. 4 w dwutygodniowych odstępach. Ostateczna liczba wykorzystanych ampułek zależy od konsultacji ze specjalistą medycyny estetycznej.

Przeciwwskazania

Jak w przypadku każdej procedury z zakresu medycyny estetycznej – istnieją przeciwwskazania do poddania się zabiegom z wykorzystaniem żelu Nucleofill. Można wśród nich wymienić takie dolegliwości i choroby jak:

  • choroby nowotworowe,
  • ciążę i laktację,
  • padaczkę,
  • aktywne dermatozy,
  • choroby infekcyjne (np. opryszczka),
  • immunosupresję,
  • cukrzycę.

Przebieg i efekty bezpośrednio po zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem produktu Nucleofill opiera się na iniekcyjnym podaniu preparatu (za pomocą kaniuli lub igły), ale określany jest jako bezbolesny – poddana mu osoba może odczuwać mrowienie. Bezpośrednio po nakłuciach na twarzy mogą pojawić się niewielkie siniaki, rumień lub lekki obrzęk, co jest naturalnym zjawiskiem, które może utrzymywać się około tygodnia i nie powinno nas niepokoić. Poza tymi dolegliwościami osoba poddana zabiegowi może wrócić do codziennych czynności.

Ostatecznym rezultatem jest efekt liftingu bez użycia skalpela: sprężysta, odmłodzona, uelastyczniona skóra oraz wyraźnie spłycone zmarszczki. Zapraszamy serdecznie do naszego Centrum kosmetologii, gdzie zabiegi przeprowadzają wykwalifikowane specjalistki. Konsultacje są bezpłatne: 18 264 40 00.