Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

Termolifting

zaffiro - zabieg
Cena 300 - 4200 zł
Czas trwania
30-60 minut
Obszar ciała
dekolt, piersi, brzuch, plecy, kolana, pośladki, ramiona, uda, twarz
Zalecana ilość zabiegów
1-3 zabiegów

Odejmij sobie lat!

Termolifting to tak zwany zabieg bankietowy, który przynosi natychmiastowe oraz jednocześnie długofalowe, pozytywne rezultat w postaci wizualnego odmłodzenia.

Skóra twarzy i ciała ulega stopniowemu zwiotczeniu wraz z upływającym czasem. W rezultacie daje to obraz „zwisania”, „spływania” powłoki skórnej zgodnie z grawitacją. Rozciągnięciu podlegają też głębiej położone tkanki. Istotą zabiegu jest podniesienie, wygładzenie, napięcie skóry w wybranych partiach oraz redukcja tkanki tłuszczowej. Dysponujemy kilkoma urządzeniami dedykowanymi do bezinwazyjnego liftingu, z których wybiera się najlepsze dla Pacjenta, biorąc pod uwagę budowę anatomiczną i stan miejscowy.

Efektem zabiegu jest młodszy wygląd twarzy, bez ingerencji chirurgicznej. Następuje również poprawa owalu twarzy oraz redukcja bruzd wargowo-nosowych.

Termolifting

Termolifting to bezbolesny i nieinwazyjny zabieg odmładzający, łączący technologię podczerwieni (termoliftingu) oraz peelingu wodnego.

Termolifting to podgrzanie skóry (promieniowaniem podczerwonym IR) mające na celu stymulację organizmu do produkowania nowych włókien kolagenowych. Przywraca skórze odpowiednie napięcie i elastyczność, poprawia owal twarzy i wygładza zmarszczki.

Z kolei peeling wodny kompleksowo oczyszcza skórę, złuszczając obumarłe komórki naskórka. Umożliwia również wtłoczenie kompleksu aktywnych składników nawilżających i odżywiających skórę.

Ta kombinacja gwarantuje natychmiastowy efekt wygładzenia i odmłodzenia cery bez ingerencji chirurgicznej! Termolifting nazywany jest zabiegiem bankietowym, ponieważ nie wymaga rekonwalescencji, a skóra wygląda bezpośrednio po nim po prostu na rozświetloną i wypoczętą.

Wskazania

Wśród wskazań do zabiegu można wskazać wszystkie oznaki postępującego starzenia:

 • utratę blasku, poszarzałą, wiotką skórę twarzy,
 • siateczkę zmarszczek, widoczne bruzdy nosowo-wargowe, utratę owalu twarzy,
 • utratę jędrności skóry szyi, dekolcie, ale również innych częściach ciała, np. brzuchu czy wewnętrznych partiach ud i ramion.

Termolifting skutecznie przywraca również dobrą kondycję skóry po znacznej utracie wagi.

Synteza kolagenu

Skóra poddana zabiegowi termoliftingu jest stymulowana do tworzenia nowych włókien kolagenowych, które stanowią rodzaj rusztowania naszej skóry. Kolagen to odporne na rozciąganie białko strukturalne, utrzymujące nasze ciało w dobrej kondycji.

Niestety z wiekiem nasza zdolność do syntetyzowania kolagenu gwałtownie maleje – pierwsze zmiany polegające na jego stopniowym zanikaniu występują już po 25 roku życia! U kobiet proces ten nasila się bardzo gwałtownie podczas menopauzy, gdy spadek estrogenów powoduje nie tylko zaburzenie syntezy kolagenu, ale również zmianę jego właściwości.

Efekty

Pierwsze efekty rozświetlenia i wygładzenia są zauważalne bezpośrednio po zabiegu termoliftingu. Natomiast na pełną odnowę włókien kolagenu trzeba poczekać kilka miesięcy. Warto, ponieważ skóra po tym okresie jest jędrna, elastyczna i zagęszczona.

Dlaczego warto wybrać termolifting?

Termolifting to zabieg:

 • dający natychmiastowe rezultaty,
 • bezinwazyjny,
 • komfortowy,
 • bezpieczny,
 • uniwersalny, można go wypróbować praktycznie w każdym wieku od 25 roku życia,
 • niewymagający rekonwalescencji,
 • liftingujący i pielęgnujący,
 • bezpieczny nawet dla osób ze skórą naczynkową.

Zapraszamy serdecznie do Centrum kosmetologii naszej kliniki: 18 264 40 00