Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

Stomatologia w narkozie NFZ

Stomatologia w narkozie NFZ: Medical Clinic Podhale to miejsce, gdzie oferowane są bezpłatne usługi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym (w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia), które świadczymy osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym.

Wykonujemy w naszej placówce pełen zakres zabiegów stomatologicznych – w tym zabiegi protetyczne i chirurgiczne – z wykorzystaniem nowoczesnej i sprawdzonej aparatury medycznej oraz materiałów światłoutwardzalnych. Dodatkowo doskonale wyposażona, komfortowa sala pooperacyjna umożliwia nam całodobową opiekę nad Pacjentem.

 

Zabieg w narkozie na NFZ

Stomatologia w narkozie NFZ to zabieg możliwy do zrealizowania po uprzedniej konsultacji ze stomatologiem i anestezjologiem. Przeprowadzą oni z Pacjentem (lub opiekunem, np. niepełnosprawnego dziecka) wywiad dotyczący ogólnego stanu zdrowia, w tym przewlekłych chorób, oraz zlecą ewentualnie wykonanie dodatkowych badań, takich jak np. badania krwi.

Ważne jest, aby mieć przy sobie:
  • orzeczenie o niepełnosprawności,
  • listę przyjmowanych na stałe leków,
  • kartę informacyjną z danymi dotyczącymi przebytych operacji.
Zalety naszej placówki to:
  • udogodnienia infrastrukturalne dla osób niepełnosprawnych,
  • najwyższej klasy sprzęt,
  • doświadczony personel medyczny,
  • indywidualne, serdeczne podejście do Pacjentów,
  • szybkie terminy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty bezpłatnego leczenia – staramy się, w miarę możliwości, zapewniać krótkie terminy oczekiwania. Nad bezpieczeństwem zabiegu czuwa doświadczony anestezjolog, a leczenie przeprowadzają specjaliści od najtrudniejszych dentystycznych przypadków.

W 2019 roku nasza placówka otrzymała pierwsze miejsce w prestiżowym ogólnopolskim plebiscycie Gala Beauty Stars, podczas którego o naszej wygranej decydowały głosy Pacjentów oraz obiektywna ocena tak zwanego ukrytego Pacjenta – osoby anonimowo korzystającej z naszych usług. W ostatnim etapie decyzję podejmowało profesjonalne jury. Ten wynik to rezultat ciężkiej pracy oraz prawdziwej pasji, z jaką nasi specjaliści podchodzą do swojego zawodu. Listę naszych dentystów znajdą Państwo w zakładce Zespół. Zapraszamy serdecznie! 18 264 40 00