14569807_1243155555747492_211923527_n


CZYM JEST  Juvéderm VOLUMA?

Juvéderm VOLUMA to preparat wolumetryczny z kwasem hialuronowym do wstrzyknięć, który przywraca twarzy utracony kontur, nadając jędrność podbródkowi, policzkom i kościom policzkowym, które zapadły się i osłabły w wyniku związanych z wiekiem spadku masy ciała i utraty tkanki tłuszczowej. Już bezpośrednio po zabiegu można zauważyć, że kontury twarzy są pełniejsze i okrąglejsze… nadając twarzy delikatniejszy, młodszy wygląd. W zależności od cyklu zabiegów można zaobserwować powrót gładkich, pełnych policzków i jędrnych, wysokich, młodo wyglądających kości policzkowych, odświeżające przywrócenie objętości twarzy i wyraźny powrót delikatności policzków i linii żuchwy oraz jędrnego, młodo wyglądającego podbródka. A uzyskany rezultat będzie długotrwały — wykazano, że efekt liftingu uzyskany dzięki zabiegowi z użyciem Juvéderm VOLUMA może być widoczny do 18 miesięcy!

CO WYRÓŻNIA Juvéderm VOLUMA?

Juvéderm VOLUMA przywraca równowagę twarzy i charakterystyczne proporcje kształtu serca, wypełniając zagłębienia na twarzy i utraconą objętość oraz zmieniając kontur policzków, kości policzkowych i nosa, nadając im pełniejszy, delikatniejszy i młodszy wygląd. Juvéderm VOLUMA pomaga odtworzyć zmniejszoną przez upływ czasu i wyszczuplanie objętość twarzy. Z Juvéderm VOLUMA, innowacyjnym preparatem wolumetrycznym z kwasem hialuronowym do wstrzyknięć, możesz cieszyć się delikatniejszym, młodszym wyglądem policzków, kości policzkowych i podbródka.

Preparat Juvéderm VOLUMA został opracowany specjalnie do przywracania utraconej objętości twarzy (np. policzków, kości policzkowych i podbródka). Podczas gdy wypełniacze zmarszczek takie jak Juvéderm ULTRA oferują doskonałe wyniki podczas aplikacji na drobne bruzdy i zmarszczki wokół ust, nosa i oczu, Juvéderm 4 i Juvéderm VOLUMA często lepiej sprawdzają się podczas przywracania objętości większym obszarom twarzy. Dzięki naszemu narzędziu modelującemu możesz zobaczyć zalety stosowania zarówno Juvéderm VOLUMA, jak i Juvéderm ULTRA.