Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

Laserowa korekcja powiek

Laserowa korekcja powiek to bezpieczny, skuteczny i małoinwazyjny zabieg, dzięki któremu możemy pozbyć się mankamentu estetycznego w postaci opadających powiek górnych lub nadmiernie rozciągniętych, workowatych powiek dolnych.

Z biegiem lat wyjątkowo cienka skóra powiek traci zdolność do regeneracji i wytwarzania nowego kolagenu i elastyny. Ponadto w wyniku procesów starzenia powieki coraz bardziej się rozciągają. Dodaje nam to lat (wizualnie), a w niektórych przypadkach prowadzi nawet do ograniczenia pola widzenia.

Jeśli borykają się Państwo z tego typu problemem lub zwyczajnie pragną wyglądając młodziej, zapraszamy serdecznie właśnie na zabiegi korekcji laserowej, wykonywane przez jednego z najlepszych krajowych specjalistów – dr. n. med. Andrzeja Kustrę, który odbywał specjalistyczne kursy zabiegowe aż w Brazylii, co więcej – obecnie sam prowadzi szkolenia dla lekarzy na terenie całego kraju.

Laserowa korekcja powiek – zalety

Laserowa korekcja powiek przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym z wykorzystaniem nowoczesnego lasera CO2. Pacjent odczuwa jedynie pierwsze ukłucie, natomiast dalsza część zabiegu jest bezbolesna. Gałki oczne zasłania się specjalistyczną osłonką, aby nie dosięgała ich laserowa wiązka, następnie lekarz wykonuje precyzyjne nacięcie, jednocześnie od razu zamykając naczynka krwionośne.

Dzięki temu procedura zabiegowa jest praktycznie bezkrwawa, a to powoduje przyspieszenie gojenia i procesu regeneracji.

Następnie za pomocą mikronarzędzi chirurg usuwa ewentualne przepukliny tłuszczowe, wycina nadmiar skóry, a w dalszej kolejności delikatnie obkurcza laserem powiekę. Ostatnim etapem jest założenie cienkiego szwu.

Laserowa korekcja powiek - efekt końcowy

Efekt końcowy możemy zaobserwować po około 2 miesiącach od zabiegu, po pełnym wygojeniu. Natomiast już po kilku dniach będzie można zauważyć właściwy kształt powieki. Trzeba się jednak liczyć z początkowym wystąpieniem opuchlizny, zaczerwienienia, krwiaków i sińców, które stopniowo będą zanikać. Ogromną zaletą zabiegu laserowej korekcji powiek jest natomiast zminimalizowana blizna, która po pewnym czasie staje się praktycznie niewidoczna.

Zapraszamy serdecznie na konsultacje prowadzone przez Pana doktora Kustrę: 18 264 40 00. Osoby zza granicy czy z dalszych rejonów Polski mogą również skorzystać z konsultacji online.

#korekcjapowiek #laserowakorekcjapowiek #blefaroplastyka #drKustraEfekty zabiegów

laserowwa korekcja powiek przed
Przed zabiegiem
dr Kustra Andrzej - blefaroplastyka, laserowa korekcja powiek po
Po zabiegu
Laserowa korekcja powiek
dr n. med. Andrzej Kustra
laserowwa korekcja powiek przed
Przed zabiegiem
laserowwa korekcja powiek po
Po zabiegu
Laserowa korekcja powiek
dr n. med. Andrzej Kustra