Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

lek. Michał Pasiński

Chirurg plastyk Michał Pasiński, chirurg ogólny

Chirurg plastyk Michał Pasiński, chirurg ogólny

Chirurg plastyk Michał Pasiński jest również specjalistą chirurgii ogólnej. Pan doktor stale pogłębia i aktualizuje swoją wiedzę na stażach, szkoleniach i kursach, zarówno w publicznych, jak i prywatnych jednostkach służby zdrowia, w kraju i za granicą (Brazylii i Hiszpanii).

*aktualne terminy przyjęć są dostępne pod numerem telefonu: 18 264 40 00

Michał Pasiński ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w roku 2004. Doświadczenie zdobywał na Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MOM w Warszawie, gdzie ukończył szkolenie specjalizacyjne z chirurgii plastycznej. Ma również za sobą staż w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. W roku 2006 rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w Szpitalu Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego, również w Krakowie (ukończył ją w roku 2013).

W Medical Clinic Podhale prowadzi konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej oraz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w wykonywaniu rozmaitych zabiegów medycyny estetycznej i laseroterapii. Wymienić tu należy przede wszystkim usuwanie zmarszczek i zmian naczyniowych (laserowo), wypełnianie tkanek kwasem hialuronowym, peelingi medyczne, a także leczenie nadpotliwości. Ponadto przeprowadza różnego rodzaju zabiegi biostymulacyjne – sculptra (pobudzenie syntezy własnego kolagenu). Wykorzystuje także osocze bogatopłytkowe (tzw. PRP) w okolicach włosów, twarzy i ciała.Efekty zabiegów

Przed zabiegiem
Po zabiegu
Powiększanie piersi
lek. Michał Pasiński