Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

Medical Clinic Podhale

Tło
Nieprzerwanie od 2014 roku

Nieprzerwanie od 2014 roku

Medical Clinic Podhale jest prywatną klinika specjalistyczną powstałą w 2014 roku, która oferuje swoim pacjentom kompleksową opiekę medyczną z zakresu wielu dziedzin medycyny. Sercem kliniki jest jedyny na Podhalu blok operacyjny na którym wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgi bariatrycznej, dziecięcej, naczyniowej, ogólnej, onkologicznej, plastycznej, ginekologii estetycznej, laryngologii, medycyny estetycznej, neurochirurgii, okulistyki, ortopedii, urologii oraz urologii dziecięcej. Po zabiegach zapewniamy 24- godzinną opiekę okołoperacyjną w komfortowych warunkach.Obszar działalności kliniki jest bardzo szeroki dlatego poza zabiegami operacyjnymi oferujemy także badania oraz konsultacje u znakomitych lekarzy specjalistów.

Tło
Specjalistyczne wyposażenie

Specjalistyczne wyposażenie

Posiadamy pracownie RTG, pracownie kardiologiczną, histopatologiczną oraz ultrasonograficzną wyposażone w najnowszej generacji aparaturę medyczną. Dodatkowo Medical Clinic Podhale posiada dwie nowoczesne placówki dentystyczne świadczące usługi z zakresu stomatologii w znieczuleniu ogólnym, ortodoncji, chirurgii, protetyki estetycznej implantologii, endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz diagnostyki radiologicznej, tomografii komputerowej.

Tło
Centrum Rehabilitacji

Centrum Rehabilitacji

Klinika posiada także Centrum Rehabilitacji w którym Pacjenci mają możliwość skorzystać z bogatej oferty zabiegów fizykalnych oraz wiedzy fizjoterapeutów opartej o specjalistyczne kursy medyczne. Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług rehabilitacyjnych w zgodzie z możliwie wysokimi, dostępnymi w danej chwili standardami. Jako jedyni w tej części kraju posiadamy zabieg krioterapii ogólnoustrojowej (kriokomora).

Tło
Strefa dziecka
icon

Strefa dziecka

Nasza klinika oferuje również kompleksowe leczenie najmłodszych pacjentów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z doświadczenia specjalistów z zakresu ortopedii, okulistyki, alergologii, urologii i chirurgii dziecięcej, fizjoterapii oraz stomatologii – w tym zabiegów wykonywanych w znieczuleniu. Dbamy o to, aby każde dziecko czuło się w naszej placówce bezpiecznie i uzyskało pomoc medyczną na najwyższym poziomie.

Aktualności