Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

dr n. med. Barbara Jasiewicz

Ortopeda

Ortopeda

Barbara Jasiewicz jest doktorem nauk medycznych. Obecnie pracuje jako starszy asystent w Uniwersyteckim Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym oraz jako andiunkt w Katedrze I Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Prowadzi również zajęcia dla studentów z Inżynierii Biomedycznej na Politechnice Krakowskiej.

*aktualne terminy przyjęć są dostępne pod numerem telefonu: 18 264 40 00

Była uczestniczką wielu prestiżowych szkoleń i kursów międzynarodowych z zakresu ortopedii dziecięcej. Przynależy do wielu krajowych oraz zagranicznych towarzystw naukowych między innymi do Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. W naszej klinice przyjmuje małych pacjentów w ramach Poradni ortopedii dziecięcej oraz Poradni preluksacyjnej.

Barbara Jasiewicz zajmuje się ortopedią, ze szczególnym uwzględnieniem ortopedii dzieci i młodzieży (włączając w to wady wrodzone, choroby stawów oraz deformacje kręgosłupa). Zajmuje się także prowadzeniem wydłużeń kończyn. W zakresie ortopedii dorosłych specjalizuje się w leczeniu operacyjnym deformacji stóp.

Usługi:

  • USG stawów biodrowych niemowląt,
  • chirurgia stopy dorosłych,
  • ortopedia dziecięca.