Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

lek. med. Krzysztof Łokas

Ortopeda

Ortopeda

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Krzysztof Łokas od 2007 r. pracował w Uniwersyteckim Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym w Zakopanem jako starszy asystent, od 2008 r. w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji CM UJ oraz Szkole Medycznej dla Obcokrajowców CM UJ jako asystent. Od 2011 roku współpracował ze Szpitalem Powiatowym w Zakopanem, a obecnie pracuje także w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Nowym Targu.

*aktualne terminy przyjęć są dostępne pod numerem telefonu: 18 264 40 00

Pan doktor był uczestnikiem kursów międzynarodowych oraz szkoleń z zakresu ortopedii dorosłych i ortopedii dziecięcej oraz neurofizjologii. Był członkiem komitetów organizacyjnych czterech międzynarodowych konferencji poświęconych chirurgii kręgosłupa. Dodatkowo przynależy do krajowych towarzystw naukowych – takich jak między innymi Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne oraz Polskie Towarzystwo Chirurgii Kręgosłupa.  Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych.

Dodatkowo współpracuje z placówkami medycznymi w Bielsku-Białej, Pradze oraz Koszycach. Od 2010 roku jest lekarzem akredytowanym przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. W 2015 r. był uczestnikiem misji medycznej reprezentacji Polski na Letniej Uniwersjadzie w Gwangju w Korei Południowej.

W Medical Clinic Podhale doktor Krzysztof Łokas zajmuje się ortopedią, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń kręgosłupa i dużych stawów:
  • chorób zwyrodnieniowych wszystkich odcinków kręgosłupa,
  • małoinwazyjnym leczeniem schorzeń kręgosłupa: dyscektomia endoskopowa, annulo- oraz nukleoplastyka krążka międzykręgowego, wertebroplastyka, wszczepianie dystraktorów międzykolczystych,
  • diagnostyką i leczeniem dyskopatii szyjnej oraz stenozy kanału kręgowego w odcinku szyjnym,
  • diagnostyką i leczeniem skolioz,
  • chorobami nowotworowymi kręgosłupa,
  • zespołami cieśni nerwów obwodowych: cieśń nadgarstka,  cieśni rowka nerwu łokciowego, stępu,
  • termolezją w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa i stawów krzyżowo-biodrowych,
  • wykonywanie blokad kręgosłupa i stawów kolanowego oraz biodrowego (wiskosuplementacja),
  • oceną badań obrazowych narządu ruchu: rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, RTG.

Terminy konsultacji pana doktora są dostępne pod numerem: 18 264 40 00