Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

Stymulacja elektromagnetyczna

Posiadamy jedno z najnowocześniejszych na rynku urządzeń do elektromagnetycznej stymulacji tkanki tłuszczowej i mięśni, czego efektem jest wymodelowanie i wyszczuplenie objętych zabiegami części ciała.

Aparatura bazuje na wykorzystaniu wysokowydajnej skoncentrowanej energii elektromagnetycznej, która w trakcie procedury zabiegowej wywołuje około 20 tysięcy skurczów, odpowiadających wykonaniu 800 tzw. brzuszków! Zmaksymalizowane skurcze nie tylko wzmacniają mięśnie, ale również pobudzają odpowiedź metaboliczną w komórkach tłuszczowych, dzięki czemu uzyskujemy także efekt stopniowego zniwelowania opornej tkanki tłuszczowej.

Dodatkowo zabiegi wspomagają redukowanie cellulitu, zwiększają elastyczność i jędrność skóry oraz stymulują układ limfatyczny. Wykonuje się je na dużych mięśniach szkieletowych – w obrębie brzucha i pośladków.

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na przyłożeniu do ciała i zabezpieczeniu specjalnym pasem podtrzymującym jednej lub dwóch głowic, a następnie włączeniu aparatury. Procedura zabiegowa z wykorzystaniem stymulacji elektromagnetycznej jest bezpieczna i bezbolesna – zastosowane w nim pole elektromagnetyczne charakteryzuje się mocnym, ale bezpiecznym natężeniem.

Siłę skurczów dostosowuje się do indywidualnych odczuć Pacjenta, tak aby nie były one dla niego zbyt mocno odczuwalne i nie powodowały dyskomfortu, dodatkowo można je stopniować. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, od razu po nim można wrócić do codziennych czynności.

Zabieg polecany jest osobom, które pragną wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie brzucha i pośladków, a przy okazji ujędrnić te partie ciała. Dla uzyskania pożądanego efektu rekomendowane jest poddanie się serii od 6 do 12 zabiegów, które można wykupić, korzystając z korzystnych cenowo pakietów, dostępnych w naszym cenniku.

Bezpłatne konsultacje

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne konsultacje ze specjalistkami kosmetologii, które pomogą Państwu w dobraniu odpowiedniej liczby zabiegów, dostosowanej do Waszego problemu oraz zarekomendują stosowny odstęp czasowy między poszczególnymi zabiegami.