Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

Masaż podciśnieniowy twarzy lub ciała

Cena taniej w pakiecie
Czas trwania
40-60 minut
Obszar ciała
dekolt, piersi, brzuch, plecy, kolana, pośladki, ramiona, uda, twarz
Zalecana ilość zabiegów
10-15

Odejmij sobie lat!

Skóra twarzy i ciała ulega stopniowemu zwiotczeniu wraz z upływającym czasem. W rezultacie daje to obraz „zwisania”, „spływania” powłoki skórnej zgodnie z grawitacją. Rozciągnięciu podlegają też głębiej położone tkanki. Remedium na wymienione problemy jest endermologia.

Istotą zabiegu podniesienie, wygładzenie, napięcie skóry w wybranych partiach oraz często redukcja tkanki tłuszczowej. Dysponujemy kilkoma urządzeniami dedykowanymi do bezinwazyjnego liftingu, z których wybiera się najlepsze dla pacjentki/pacjenta, biorąc pod uwagę budowę anatomiczną i stan miejscowy.

Efektem zabiegu jest młodszy wygląd twarzy, bez ingerencji chirurgicznej.

Masaż podciśnieniowy to bezinwazyjna, stuprocentowo naturalna oraz niezwykle skuteczna metoda mechanicznego stymulowania skóry, dzięki której poprawia się jej metabolizm. Polecany jest zwłaszcza w przypadku widocznego zwiotczenia tkanki oraz konieczności usunięcia nadmiernych depozytów tłuszczu i wygładzenia cellulitu.

Zalety zabiegu

Masaż podciśnieniowy twarzy lub ciała to przyjemny i komfortowy zabieg. Badania nad opracowaniem tej nowoczesnej niechirurgicznej technologii prowadziła przez 30 lat francuska firma. Jej innowacyjny patent pozwolił na połączenie trzech aspektów, dzięki czemu jest tak chętnie wybierany przez pacjentów:

 • ujędrniania skóry,
 • wygładzania oraz redukcji cellulitu,
 • usunięcia tkanki tłuszczowej.
Zabieg w widoczny sposób modeluje sylwetkę, zmniejszając obwody ciała pacjenta.

Aparatura zabiegowa wyposażona została w unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu ustawień urządzenia do cech fizycznych tkanki: jej włóknistości, braku elastyczności, szczególnej delikatności itp. Dzięki temu zabieg jest niezwykle bezpieczny i gwarantuje dopasowanie do różnych problemów terapeutycznych.

Do efektów natury estetycznej należy dodać również działanie terapeutyczne zabiegu, takie jak np. zmniejszenie obrzęków, a także bólów mięśni i stawów.

Efekty potwierdzone badaniami

Badanie Endermologie® Dermscan przeprowadzone w 2016 roku wykazało, że uśrednione efekty zabiegu to:

 • 71%* ujędrnienia skóry,
 • 67% redukcji cellulitu,
 • widoczne kilkucentymetrowe zmniejszenie obwodów (np. 5,2 cm w talii).

Endermologia w ciąży

Czy w czasie ciąży warto decydować się na jakiekolwiek zabiegi medycyny estetycznej i czy są one bezpieczne? Warto, ponieważ zaprocentuje to w przyszłości.

Masaż podciśnieniowy twarzy lub ciała to zabieg, któremu można się poddać także w trakcie ciąży i po porodzie! Oprócz wymienionych efektów poprawia również krążenie krwi, dzięki czemu zmniejsza się ilość wody nagromadzonej w tkankach – inaczej mówiąc niweluje opuchliznę.

Skóra często nie radzi sobie z szybkim przybieraniem wagi podczas ciąży – zaczyna się rozciągać, wiotczeje, pojawiają się na niej rozstępy i cellulit. Jeśli od razu o nią zadbamy – będzie ujędrniona i łagodniej zniesie zmiany naszej wagi. Dodatkową korzyścią jest rozluźnienie obolałych mięśni i stawów – innowacyjna głowica działa na receptory bólowe!

W ciąży zabiegi wykonuje się w obrębie nóg. Można się nim poddać po przekroczeniu I trymestru. Po porodzie należy odczekać ok 3 miesięcy.

Wskazania

Wśród wskazań do poddania się zabiegowi endermologii można wymienić następujące problemy:

 • cellulit,
 • utratę jędrności skóry całego ciała,
 • obrzęki,
 • zastoje,
 • blizny,
 • bóle mięśni i stawów.

Zabiegi wykonywane są w Centrum kosmetologii naszej kliniki.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do poddania się zabiegowi są takie dolegliwości jak:

 • zapalenie żył,
 • choroba nowotworowa.


Efekty zabiegów

endermologia LPG
Przed zabiegami
endermologia LPG
Po zabiegach
Redukcja tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki
Zabieg: Masaż podciśnieniowy twarzy lub ciała