Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust to popularny zabieg, który pozwala na uzyskanie wymarzonego kształtu warg. Twoje usta są wąskie, utraciły dawną jędrność, pojawiła się wokół nich siateczka zmarszczek, a kąciki zaczęły opadać? A może ich kształt jest niesymetryczny albo między wargami występują dysproporcje? Mamy na to remedium w postaci zabiegów przywracających ustom pożądaną jędrność i wypełnienie. Delikatnie zwiększających ich objętość, korygujących kształt, uszlachetniających kontury i korygujących pionowe linie.

Wszystkim Pacjentom, którzy są niezadowoleni z rozmiaru czy kształtu warg, polecamy wizytę w naszej klinice – w Centrum medycyny estetycznej, gdzie z użyciem najnowocześniejszych preparatów możemy dokonać:

  • wygładzenia drobnych zmarszczek wokół ust,
    poprawy dysproporcji pomiędzy wargą górną a dolną,
  • korekty lub powiększenia warg i ich okolic,
    poprawy konturu warg,
  • redukcji tzw. zmarszczek palacza,
  • korekcji rynienki podnosowej,
  • podniesienia kącików ust – dzięki czemu uzyskamy pogodny wyraz twarzy.

Preparaty, na których pracujemy

W swojej pracy kierujemy się najwyższym dobrem naszych Pacjentów. Dlatego wybieramy tylko produkty profesjonalne, sprawdzone, przebadane dermatologicznie i bezpieczne. Aktualnie korzystamy z oferty dwóch marek.

Preparat nr 1 – marki oferującej szeroki wybór bezpiecznych wypełniaczy bazujących na kwasie hialuronowym, umożliwiających rewitalizację i korekcję ust, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu.

Zawarty w produktach stabilizowany kwas hialuronowy (pochodzenia niezwierzęcego), uzyskuje się w opatentowanej technologii. Dzięki temu charakteryzuje się on wyjątkową trwałością i długotrwale zwiększa objętość ust. Dodatkowo stymuluje je do produkcji kolagenu.

Preparat nr 2 – kosmetyki najnowszej generacji, cechujące się optymalną biointegracją: przystosowaniem do struktur anatomicznych, w które zostają wstrzyknięte. Dzięki temu zapewniają optymalną dystrybucję w tkankach, zachowując integralność skóry. W ten sposób uzyskiwany jest w niezwykle estetyczny efekt powiększenia i korekcji kształtu ust z jednoczesnym poczuciem niezwykłej naturalności w dotyku.

Zawarty w produktach marki, usieciowany polimerem PEG, kwas hialuronowy występuje w nich w optymalnym stężeniu gwarantującym komfort Pacjenta. Nadaje on ustom elastyczność i uodparnia je na naprężenia mechaniczne, jakim podlegają każdego dnia. Dodatkowo preparaty zawierają L-prolinę. Jest to aminokwas wchodzący w skład kolagenu, który odpowiada za młody wygląd skóry.

Efekty

Powiększanie ust i redukcji zmarszczek daje wspaniałe efekty, które utrzymują się od 6 do 9 miesięcy w zależności od indywidualnych predyspozycji organizmu oraz wieku pacjentki, ilości i rodzaju użytej substancji, trybu życia, nawodnienia organizmu, przyjmowanych leków czy występowania opryszczki wargowej.Efekty zabiegów

Przed zabiegiem
Po zabiegu
Powiększanie ust
dr n. med. Marta Janowska
Przed zabiegiem
Po zabiegu
Modelowanie ust
dr n. med. Bogumiła Szyszka-Charewicz