Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

Skoncentrowane ultradźwięki – bezinwazyjny lifting

Cena 800 - 6000 zł
Czas trwania
15 minut - 2 godziny
Obszar ciała
dekolt, piersi, brzuch, plecy, kolana, pośladki, ramiona, uda, twarz
Zalecana ilość zabiegów
1-2 zabiegi

Spektakularne odmładzanie

Skoncentrowane ultradźwięki to nieinwazyjny zabieg z użyciem najnowocześniejszej technologii, zapewniający długotrwały efekt liftingu skóry!

Gwarantuje uzyskanie spektakularnych efektów – przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Dzięki zabiegowi możliwe jest wizualne odmłodzenie twarzy i ciała o kilka lat.

Utrata jędrności

Twoja skóra robi się coraz bardziej wiotka? Obserwujesz u siebie pogłębiającą się siateczkę bruzd i zmarszczek? Widzisz zaburzony owal swojej twarzy, zwłaszcza na linii żuchwy? Twoje powieki zaczęły zdecydowanie opadać, a ciało utraciło jędrność?

Niestety nie da się zatrzymać czasu, gdyż z wiekiem zanikają w skórze włókna kolagenowe. Ale korzystając z rozwiązań kosmetologii i medycyny estetycznej, można zdecydowanie spowolnić proces starzenia i zniwelować te zmiany w naszym wyglądzie, które powodują, że nasza twarz wygląda na postarzałą i zmęczoną.

Odpowiedzią na tego typu problemy estetyczne jest właśnie zabieg z wykorzystaniem skoncentrowanych ultradźwięków.

Polecamy go wszystkim pacjentom, którzy chcieliby ujędrnić konkretne partie ciała (dekolt, ramiona, brzuch, uda, pośladki i okolice kolan), poprawić owal twarzy, odmłodzić szyję czy też unieść opadające powieki.

Skoncentrowane ultradźwięki

Posiadamy to urządzenie najwyższej generacji, które wykorzystuje technologię ultradźwięków – skoncentrowaną wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową selektywnie podgrzewającą tkankę skórną. Fale dźwiękowe wibrują, zwiększając aktywność komórek skory i pobudzając ją do wytworzenia kolagenu oraz regeneracji.

Dodatkowym efektem jest kurczenie się tkanek, dzięki czemu uzyskiwany jest długotrwały efekt liftingu. Kilka różnych końcówek pozwala na działanie na różnych głębokościach tkanki, umożliwiając głęboką i trwałą przebudowę skóry.

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu do skóry pacjenta przykłada się specjalną głowicę emitującą fale ultradźwiękowe, które wnikają w głąb tkanek. Proces ten nie wymaga znieczulenia (pacjent odczuwa ciepło, czasem lekkie pieczenie), ale przy zwiększonej wrażliwości można zastosować miejscowo maść lub krem z substancją znieczulającą.

Zabieg można stosować na każdej części ciała – jest nieinwazyjny, bezpieczny, nie wymaga okresu rekonwalescencji i można go wykonywać przez cały rok. Bezpośrednio po jego wykonaniu można powrócić do swojej codziennej aktywności.

Efekty

Zabieg skoncentrowanych ultradźwięków nie wymaga wykonania serii zabiegów. Efekty widoczne są na danej partii ciała bezpośrednio po pierwszym zabiegu – skóra jest ujędrniona i napięta, a rysy twarzy złagodzone. Z czasem proces odnowy kolagenowej osiąga maksymalny efekt. Trwa to zazwyczaj od 2 do 6 miesięcy i utrzymuje minimum 2 lata. To doskonała alternatywa dla operacyjnego liftingu.

Przeciwwskazania
  • ciąża,
  • choroby nowotworowe,
  • stany zapalne/zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu.


Efekty zabiegów

Przed zabiegami
Po zabiegach
Poprawa wyglądu cery, redukcja zmarszczek i cieni pod oczami
Zabieg: Skoncentrowane ultradźwięki