Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

Opieka okołooperacyjna

Nowoczesna sala operacyjna

Blok operacyjny w Medical Clinic Podhale wyposażony jest w nowoczesną sale operacyjną, dysponującą aparaturą medyczną najnowszej generacji. Zapewniamy 24 godzinną opiekę okołooperacyjną. Nasz personel medyczny dba o komfort oraz bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Na oddziale pooperacyjnym znajdują się kompleksowo wyposażone komfortowe, nowoczesne, przestronne 1 i 2-osobowe sale pooperacyjne posiadające system przywoławczy, dostęp do internetu, klimatyzację, telewizor oraz toaletę. Każdy pacjent ma również możliwość wyboru preferowanych posiłków z Menu Kliniki. Rodzinom pacjentów umożliwiamy nocleg w klinice w ramach „doby hotelowej”.

Podczas pobytu pooperacyjnego w naszej klinice wspomagamy procesy gojenia za pomocą różnych metod oraz terapii w zależności od rodzaju zabiegu, który został przeprowadzony – tak, aby pacjent mógł jak najszybciej wrócić do normalnego funkcjonowania po interwencji chirurgicznej.

Stosujemy zabiegi fizykalne przyspieszające gojenie, przeciwbólowe oraz regenerujące, zgodnie z wytycznymi światowych organizacji zajmujących się rehabilitacją pooperacyjną.

Pacjentom po zabiegach chirurgii plastycznej oferujemy szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii medycznej, które stanowią uzupełnienie operacji oraz przyspieszają procesy gojenia ran pooperacyjnych.