Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Nowotarska 294,
34-431 Waksmund
flagi projektowe

Depilacja laserem hybrydowym

Laser hybrydowy to jedno z najnowocześniejszych oraz najskuteczniejszych na rynku urządzeń do laserowej depilacji niechcianego owłosienia w obrębie twarzy i ciała. Jego zaletą jest połączenie dwóch długości fal – wiązki neodymowo-yagowej (1064 nm) oraz aleksandrytowej (755 nm). Dodatkową opcją jest możliwość zastosowania technologii mieszanej, która wykorzystuje obie wymienione długości światła w jednym impulsie. Oznacza to, że kosmetolog może ustawiać platformę laserową, dostosowując wiązkę do koloru włosów oraz fototypu skóry danego pacjenta, co gwarantuje skuteczne pozbycie się niechcianego owłosienia z wybranych obszarów ciała.

Laser hybrydowy

Dodatkowym rozwiązaniem jest wbudowany w urządzenie system chłodzenia, dzięki któremu zabieg jest komfortowy oraz prawie bezbolesny. Laser jest odpowiedni nawet w przypadku posiadania jasnego, cienkiego owłosienia i ciemnej karnacji.

Wykonujemy nim depilację takich obszarów jak: górna warga (wąsik), broda/baki, uszy, policzki, pachy, plecy, brodawki, bikini płytkie i głębokie, ramiona/przedramiona, nogi (całe lub osobno łydki i uda), pośladki, brzuch, tors. Co istotne światło lasera jest w pełni bezpieczne – działa tylko na włos oraz jego mieszek, bez naruszania okolicznych tkanek.

Konsultacje z kosmetologiem

Aby osiągnąć pełny efekt zabiegowy, należy poddać się serii rekomendowanej przez specjalistów podczas konsultacji. Z tego względu najbardziej opłaca się wykupienie pełnego pakietu, obejmującego cztery rozłożone w czasie zabiegi.

W laser hybrydowy wyposażona jest nasza nowo otwarta filia w Zakopanem – Medical Clinic Podhale Art funkcjonująca pod adresem: Chramcówki 7. Zapraszamy serdecznie do zapisów i skorzystania z oferty zabiegowej dostępnej w naszej placówce: 18 264 40 00

#depilacjalaserowazakopane #depilacjalaserowa