dr n. med.

Marta Janowska

lek.

Piotr Glanowski

lek.

Magdalena Wawrzynkiewicz

lek.

Małgorzata Gaworczyk

dr n. med. Marta Janowska

Dr n. med. Marta Janowska

Absolwentka studiów medycznych oraz doktoranckich na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venereology oraz International Dermoscopy Society. Regularnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. Odbyła staże dermatologiczne w Yale University School of Medicine w New Haven (USA), Medical School São José do Rio Preto (Brazylia) oraz dydaktyczne w Ludwig Maximilians University, Monachium (Niemcy).Z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską dotyczącą genetycznych przyczyn prowadzących do rozwoju trądziku. Wykonuje zabiegi laserowe, krioterapię oraz dermatoskopię zmian skórnych. Z powodzeniem wykonuje zabiegi antiaging z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego.


lek. Piotr Glanowski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako asystent w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera oraz Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Absolwent Studiów Podyplomowych z dziedziny Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole. Od 7 lat współpracuje z Centrum Spa Dr Irena Eris w Krynicy i licznymi Gabinetami Dermatologii Estetycznej w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, v-ce prezes Stowarzyszenia Kosmetologów Polskich. W MEDICAL CLINIC PODHALE  wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w tym:

  1. BOTOX

*Usuwanie zmarszczek

* Leczenie nadpotliwości

*Leczenie migreny

2. OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

3. KOMÓRKI MACIERZYSTE

4. WYPEŁANIANIE ZMARSZCZEK – kwas hialuronowy

5. KOREKTA I POWIĘKSZANIE UST

6. LECZENIE ŁYSIENIA

*osocze bogato płytkowe

*komórki macierzyste

*mezoterapia igłowa

*derma pen

7. MEZOTERAPIA IGŁOWA

8. PEELINGI MEDYCZNE


lek. Magdalena Wawrzynkiewicz

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2012 roku rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii.

Specjalizuje się w nowoczesnych technikach diagnostycznych dermatoskopii, videodermatoskopii (ocena znamion, diagnozowanie czerniaka oraz innych nowotworów skóry) oraz trichoskopii (ocena stanu skóry głowy, diagnozowanie wypadania włosów).

Z dużym zaangażowaniem podchodzi do diagnostyki i leczenia chorób dermatologicznych, w szczególności trądziku, wyprysku, wypadania włosów, chorób infekcyjnych.

Od kilku lat skutecznie łączy zdobytą wiedzę z zakresu dermatologii z wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej. Posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności w zakresie tradycyjnych i nowoczesnych technik zabiegowych. Wykonuje zabiegi iniekcji toksyny botulinowej, wypełniaczy, osocza bogatopłytkowego, mezoterapii oraz zabiegi laserowe.

Doskonali umiejętności biorąc udział zarówno w krajowych jak i międzynarodowych konferencjach i szkoleniach dotyczących medycyny estetycznej, dermatologii, dermatoskopii i diagnostyki chorób włosów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Dermoscopy Society, International Society of Teledermatology oraz European Academy of Dermatology and Venerology. W wykonywanej pracy zawsze kieruje się komfortem i bezpieczeństwem swoich pacjentów.


lek. Małgorzata Gaworczyk

Pani doktor Małgorzata Gaworczyk – specjalista dermatologii, trener Master Class z zakresu medycyny estetycznej oraz Wykładowca Akademicki.

Doktor Gaworczyk to uczestniczka krajowych oraz zagranicznych kongresów dermatologicznych oraz medycyny estetycznej. Posiada ogromne doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej. Konsultantka dermatologii w Londynie, Paryżu i Dubaju. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych.